volejte 603 228 092
Truhlářství Again - nábytek pro Váš domov

Nově zrealizováno

Šatní vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře jsou děleny hliníkovými, vodorovnými, dělícími příčkami. Použitý dekor H1145 Dub Bardolino přírodní.

 

Vestavěný psací stůl se zásuvkami se zafrézovanými úchytkami pro dva studenty. Použitý dekor H1146 Dub Bardolino šedý.

Psací stůl se zásuvkami, knihovna a závěsná skříňka. Použitý dekor W1000ST9 Prémiově bílá, čela zásuvek matově lakované RAL.

Vestavěná šatní skříň s nástavcem. Posuvné dveře typ Sahara I elox natur. Dekor H1636 Třešeň Locarno.

Vestavěná šatní skříň s pantovými dveřmi a zásuvkami. Dveře a zásuvky se systémem otevírání Blum Tip-ON. Dekor H1582 Buk Ellmau.

Sestava nábytku do pokoje. Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, vestavěná skříň s pantovými dveřmi, kontejner na kolečkách se zásuvkami a peřiňák. Posuvné dveře dělené vodorovnými příčkami s kombinovanou výplní lamina a zrcadla. Kování posuvných dveří Sahara II šampaň. Pantové dveře a zásuvky s úchytkami. Provedení v dekoru H1145 Dub Bardolino..

 

 

Rohový psací stůl se zásuvkovým kontejnerem na kolečkách s kabelovými průchodkami a LED osvětlením. Dekor provedení L164 Antracit.

 

 

Dvě skříně s nástavci s pantovými dveřmi a se zásuvkami. Dveře s instalovanými otevíráním Blum TIP-ON, zásuvky se zafrézovanými úchytkami. Provedení v dekoru W980 Bílá hladká

Moderní rohová kuchyňská linka do "L" s vestavěnými spotřebiči v šedo-černém provedení s prosklenou, osvětlenou skříňkou.

Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi a dvoupostel s čelem a s nočními stolky. Použitý dekor H1582 Buk Ellmau. 

 
Klasický psací stůl se zásuvkami a policí na trny. Použitý dekor H1582 Buk Ellmau.
 
 
Realizace vestavné  skříně s věšákovou částí a botníkem a dvou koupelen. Kombinace dekorů W1000 ST38 Prémiově bílá gravír, H1345 Dub Sherman šedý a U114 Zářivě žluté. U vestavěné skříně jsou dělené posuvné dveře, systém Sahara II AL natur. Kupelnový nábytek je instalován se systémem bezúchytového otevírání Blum TIP-ON.
 
 
 
Skříňka pod TV se zásuvkami s bezúchytovým systémem Blum TIP-ON.
 
 
 
Realizace tří vestavěných, šatních skříní s posuvnými dveřmi a s otevřenými knihovnami. Dekor lamina W980 Bílá perla v kombinaci s ocelovým kováním LUX ve stříbrném dekoru.
 
 
 
Vestavěná skříň v kombinaci s otevřenými policemi a pantovými dveřmi s bezúchytovým otevíráním Blum TIP-ON. Dekor lamina W1000ST9 Prémiově bílá. Linie skříně jsou zvýrazněny použitím kontrastní ABS v dekoru U363 Plameňákově růžová.
 
 
Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi a s nástavcem s pantovými dveřmi, systém Blum TIP-ON.
Dekor lamina H1146 Dub Bardolino šedé