volejte 603 228 092
Truhlářství Again - nábytek pro Váš domov

Nově zrealizováno

Jednoduchá, praktická rohová kuchyňská linka do "L". Použité dekory W980 Bílá, K518 světle modrá, PD šedá.

Komoda se šuplíky s úchytkami a otevřenými prostory. Použitý dekor Egger H3430 Pinie Aland.

Vestavěné šatní skříně s posuvnými dveřmi. Použitý dekor Egger H3702 Ořech Pacifik. Dělená výplň posuvných dveří, H3702 Ořech Pacifik a lacobel 9003 White Pure. Hliníkové kování posuvných dveří Sahara II.

Kuchyňská linka na míru do "U", do atypického prostoru. Vestavěné spotřebiče, elegantní černé úchytky, černý dřez a baterie zn.Blanco.

Minimalistická kuchyňská linka na míru s volně stojícím sporákem a podvěsnou digestoří. Použité dekory W980 Bílá hladká, H1145 Dub Bardolino a šedá pracovní deska a zástěna.

 

Závěsné skříňky a vestavěná skříň s pantovými dveřmi. Pantové dveře s bezúchytovým systémem Blum TIP-ON.

Rohová kuchyňská linka na míru. Použité dekory U216 Béžová, H3012 (L8995) Coco Bolo. Pracovní deska a zástěna dekor F204 Mramor Carrara. Kování Blum Blumotion a Antaro. Elegantní černé úchytky Resina. Dřez a baterie Blanco.

Vestavěná šatní skříň s posuvnými dveřmi a s nástavcem s pantovými dveřmi. Dekor provedení lamino W980 Bílá perla, výplň posuvných dveří zrcadlo a lamino W980 Bílá perla.

Patrová postel se schůdky s úložnými zásuvkami. Zásuvky jsou opatřeny skrytými výsuvy Blum Tandem a zafrézovanými úchytkami. Použitý dekor W980 Bílá perla. Pro větší pevnost je použit materiál o tl.36mm.

Vestavěná skříň s pantovými dveřmi. Bezúchytové otevírání dveří Blum TIP-ON. Použité dekory U108 Vanilkově žlutá a W1100 PG/ST9 PerfectSense Bílá alpská vysoký lesk.

 Studentský pokoj pro dva studující, psací stůl se závěsnými skříňkami, postele s kontejnery a šatní skříň s pantovýmin dveřmi. Úchytky a další doplňky v černé barvě, panty dveří Blum Blumotion. Použité dekory H3326 Dub Gladstone a L164 Šedá antracit.

 

Jednoduchá, praktická kuchyňská linka s ostrůvkem, bez horních skříněk. Použitý dekor W980 Bílá perla, H3730 Hickory.

 

Šatní vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře jsou děleny hliníkovými, vodorovnými, dělícími příčkami. Použitý dekor H1145 Dub Bardolino přírodní.

 

Vestavěný psací stůl se zásuvkami se zafrézovanými úchytkami pro dva studenty. Použitý dekor H1146 Dub Bardolino šedý.

Psací stůl se zásuvkami, knihovna a závěsná skříňka. Použitý dekor W1000ST9 Prémiově bílá, čela zásuvek matově lakované RAL.